• Loga
  • Loga
  • Loga
  • Loga

Foto

O firmě

 

Staňte se naším novým prodejním místem kdekoli v České republice. Podpoříme Vás s prodejem spotřebního materiálu pro tiskárny, kopírky a faxy naší výroby formou propagačních letáků, regionálních deníků a další reklamní podpory v daném regionu dle dohody.

 

 

Naše firma  má v tomto oboru dlouholetou praxi a to na naprosto na nových základech, pod jednotným vedením, s novými technologiemi, s novým myšlením i přístupem. Po tuto dobu jsme se snažili naše podnikání směřovat k spokojenosti a spolehlivosti našich klientů a tímto si zároveň vybudovat renomé naší společnosti, která se těší důvěře zákazníků.

     V současnosti jsme  jedním z největších  nejen regionálních dodavatelů specializovaným na renovované tonery a inkoustové cartridge. Naše zkušenosti s tuzemskou i zahraniční klientelou, pravidelné školení personálu, investice do technologického zařízení, pravidelně obměňovaná a nepřetržitě udržovaná výroba nám umožnila, být dlouholetými partnery jak mnoha českých společností, tak i zahraničních firem působících na území ČR. Mottem naší firmy je "Kvalita za rozumnou cenu" , proto se nezaměřujeme na co nejnižší cenu, ale především na kvalitu výroby, testování jednotlivých kusů a kvalitu balení a přepravy. Tím i nepřímo šetříme Vaše další náklady na případné časté reklamace u některých podobných výrobců.

V případě zájmu o spolupráci jsme připraveni nabídnout Vaší společnosti:

 

-- Prodej originálních náplní do tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení

-- Prodej kompatibilních náplní – laserové a inkoustové

-- Servis tiskáren, kopírek a faxů

-- Čištění tiskáren a kopírek

-- Pravidelné závozy zboží dle dohody

…………………………………………………………………………… a další služby

 

     V případě, že Vás naše nabídka zaujala, jsme připraveni na osobní setkání, kde bychom veškeré obchodní představy upřesnili a dohodli.

     Věříme, že jsme Vám schopni nabídnout službu dostatečně kvalitní a spolehlivou, aby vedla ke spokojenosti jak Vašich klientů, tak i spokojenosti Vás co by našich obchodních   partnerů.

     Věříme, že nám vzájemná spolupráce dá možnost získat Vaší důvěru a z toho plynoucí úspěšnou dlouholetou spolupráci.

 

Budeme se těšit na spolupráci


Prodej zabavené techniky

Spotřební materiál

 

Bezplatný servis

Našim zákazníkům nabízíme zcela ZDARMA servis tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení!Číst více

Digitalizace filmů - VHS na DVD